Gunt u ook elk kind een mooi eind 2017?

Kom dan naar de goede doelen veiling van De school van HIP, georganiseerd door onze leerlingen voor Stichting het vergeten Kind en voor de Kinderafdeling van Ter Gooi Ziekenhuis!


Op dinsdag 19 december bent u  vanaf 17.00 uur van harte welkom voor een hapje, een drankje en een feestelijke sfeer. Om 17.45 uur start de veiling onder de bezielende leiding van de poëtische veilingmeester Jos van Hest.


Onze veilinggids met veilingitems:
Veilingitems 

1. Haaraccesoirepakket van Haarspeldjes.com 

2. Feestcolbert maat 122-128 van House of Jamie 

3. Schilderij De poffertjeskraam van Jan Min 

4. Fotoshoot So Fine Photography 

5. Rugtas van Scotch en Soda 

6. Een strippenkaart voor tien bijlessen bij HIP t.w.v. EUR 345,- 

7. Schilderij Jan Min – Café 

8. Twee theaterkaartjes & boek van De waanzinnige Boomhut -  Meneer Monster

9. Cadeaupakket Larense boekhandel 

10. Boek ‘Celebrate’ van Lauren Conrad 

11. Examentraining bij HIP t.w.v. EUR 595,- 

12. Knuffelleeuw – The Lacy Lion te Laren 

13. Feestpakket HEMA 

14. Sissy Boy waxinelichthouder 

15. Pink Tule dress van House of Jamie 

16. Rituals – The Ritual of Dao + pakket The Ritual of Ayurveda 

17. Eén maand huiswerkbegeleiding t.w.v. EUR 599,- 

18. Buddhakettinkje van Byzzar Laren 

19. Oorbellen van Blinckstar 

20. Slinger van papier 

21. Zwangerschaps- of Newbornshoot van Nicole Langen Fotografie 

22. Dekbed Piraat van Snurk 

23. Handtas van Kek 
Haaraccesoirepakket van Haarspeldjes.com

Als je haar maar goed zit! Met dit vrolijke pakket van Haarspeldjes.com gaat dat zeker lukken. Een mooi cadeau voor je dochter, kleindochter, nichtje, vriendin of buurmeisje. Of buurjongen, dat mag natuurlijk ook.
Het pakket bevat:

Setje pastel baby haarspeldjes ~ Setje haarspeldjes met roze satijnen strik, klein ~ 2 setjes pompom speldjes grijs roze, in klein en groot ~ 2 setjes pompom speldjes roze blauw, in klein en groot ~  Haarstrik silver sparkle ~ Haarstrik navy sparkle ~ donkerblauwe haarstrik.

Alles is van het merk Your Little Miss
Feestcolbert maat 122-128 van House of Jamie

Een kerstdiner, een eerste date of zomaar een doordeweekse dag; met dit mooie colbert zie je er altijd tip top uit. House of Jamie is een Amsterdams label dat staat voor soft, clean en minimalistic. Het merk maakt tijdloze ontwerpen van hoge kwaliteit voor babyverzorging, slapen, onderweg en kleding voor boys + girls van 0-8 jaar.
Schilderij De poffertjeskraam van Jan Min


Wie kent hem niet; de iconische poffertjeskraam in Laren? De Blaricumse kunstenaar Jan Min is aquarellist en schildert met passie op impressionistische wijze straattaferelen, maritieme onderwerpen en caféinterieurs. Normaal gesproken zijn deze prachtige werken alleen te koop in diverse galerieën wereldwijd, maar speciaal voor onze veiling stelt heeft Jan Min twee schilderijen beschikbaar gesteld.Fotoshoot So Fine Photography

 Voor deze veiling stelt So Fine Photography een cadeaubon beschikbaar met vrije keuze voor een kraamshoot met een pasgeboren baby'tje of een gezinsshoot met meerdere kinderen. De bon kan in dit geval zelf gebruikt worden door de koper of cadeau worden gegeven aan bijvoorbeeld een familielid of vrienden. 

Wat krijg je: 1,5 tot 2 uur fotografie ~ een reportage volledig bij jullie thuis ~selectiepreview binnen enkele dagen in een mooie online gallery ~inclusief btw en reiskosten 
www.sofinephotography.comRugtas van Scotch en Soda

Ukkies in Laren is in de wijde omtrek een begrip. De allermooiste kinderkleding en –accessoires koop je in hun winkel aan de Nieuweweg 14 in Laren. Op de veiling kan je bieden of deze superleuke rugzak van Scotch & Soda voor jongens en meisjes.
http://yukkiesonline.nl
Een strippenkaart voor tien bijlessen bij HIP t.w.v. EUR 345,-

Te gebruiken bij alle HIP-vestigingen door heel Nederland

7. Schilderij Jan Min – Café

De sfeer van grandeur en nostalgie… De Blaricumse kunstenaar Jan Min is aquarellist en schildert met passie op impressionistische wijze straattaferelen, maritieme onderwerpen en caféinterieurs. En zo’n caféinterieur kan op 19 december van jou zijn. Normaal gesproken zijn deze prachtige werken alleen te koop in diverse galerieën wereldwijd, maar speciaal voor onze veiling stelt heeft Jan Min twee schilderijen beschikbaar gesteld.Twee theaterkaartjes & boek van De waanzinnige Boomhut -  Meneer Monster

De Waanzinnige Boomhut van 13 Verdiepingen is in Nederland één van de meest verkochte kinderboeken in tijden. Voor komend seizoen zet Meneer Monster samen met het Australische CDP Theatre Producers zijn tanden in dit totaal losgeslagen verhaal. Ze hebben deze bestseller omgetoverd tot een nét zo waanzinnige theatervoorstelling vol krankzinnige humor en magische theatertovenarij. En jij kan hier samen met een vriend, vriendin, zoon, dochter, kleinkind, nichtje of wie dan ook naar toe!


Cadeaupakket Larense boekhandel

Dit prachtige pakket is samengesteld en aangeboden door De Larense Boekhandel. Met dit pakket scoor je vijf cadeaus in één, geschikt voor kinderen en tieners. Een beetje boekenfan laat dit niet aan zich voorbijgaan.

Boek ‘Celebrate’ van Lauren Conrad

Stijlicoon Lauren Conrad laat je met dit boek zien hoe je de beste feestjes geeft. Ze vertelt je de basics om van elk feestje een succes te maken en geeft tips voor de uitnodigingen, het eten en drinken, de decoratie en de cadeautjes. Met dank aan Blossom Books voor deze feestelijke bijdrage.
www.blossombookExamentraining bij HIP t.w.v. EUR 595,-

Te gebruiken bij alle HIP-vestigingen door heel Nederland
Knuffelleeuw – The Lacy Lion te Laren

The Lacy Lion is een hippe winkel met een diversiteit aan producten en voor ieder wat wils. In Amsterdam en grote steden in het buitenland schieten de conceptstores als champignons uit de grond en nu is er dus ook een in Laren. Veel leuke cadeaus voor iedereen en op de veiling kan je bieden op deze superzachte leeuw.
www.thelacylion.com
Feestpakket HEMA

Een leuke bijdrage van ons oerhollandse merk HEMA. De vestiging in Laren ziet jullie allemaal het liefst zo feestelijk mogelijk en heeft daarom het volgende feestpakket samengesteld: een discobol haarband, een discobol drinkbeker, gouden partyhoedjes, een rendiermuts en een rendierstrikje. Zo kan je wel aan het kerstdiner verschijnen!

Sissy Boy waxinelichthouder

Sfeer in huis maken; bij Sissy Boy weten ze er wel raad mee. Sissy Boy Laren doneert een mooie waxinelichthouder. Een leuk cadeautje voor jezelf, de juf, je oma of je moeder.Pink Tule dress van House of Jamie

Een kerstdiner, een eerste date of zomaar een doordeweekse dag; met deze fantastische jurk ben je sowieso altijd tip top uit. House of Jamie is een Amsterdams label dat staat voor soft, clean en minimalistic. Het merk maakt tijdloze ontwerpen van hoge kwaliteit voor babyverzorging, slapen, onderweg en kleding voor boys + girls van 0-8 jaar.
Rituals – The Ritual of Dao + pakket The Ritual of Ayurveda

Dit pakket bestaat uit twee producten uit de lijn ‘The Ritual of Dao’. Dao is een eeuwenoude filosofie die zich richt op het bereiken van de balans tussen Yin en Yang. The Ritual of Dao focust zich op Yin en helpt je zo om innerlijke rust te vinden in je drukke leven. In dit pakket zit de Mindful body scrub en de Body Cream. Ook zit er nog een heerlijk huisparfum uit de lijn The Ritual of Ayurveda bij.

Eén maand huiswerkbegeleiding t.w.v. EUR 599,-

Te gebruiken bij alle HIP-vestigingen door heel Nederland.

Buddhakettinkje van Byzzar Laren

Een leuk kerstcadeautje voor iemand die je geluk, blijheid, succes, welvaart en voorspoed gunt. Byzzar uit Laren doneerde ons deze mooie ketting.
www.byzzar.nl

20. Slinger van papier

We mogen één mooie slinger veilen van www.1234slingersvanpapier.nl. De slingers van 1234slingersvanpapier worden volledig met de hand gemaakt van... je raadt het al: papier! 

Wat houdt dit veilingitem in?
maximaal 30 letters/tekens van 10 cm hoog~ hoogwaardige kwaliteit papier (vanaf 220 grams/m2)~ splitpennen of touw ~keuze uit ruim 30 kleuren/printjes.

Zwangerschaps- of Newbornshoot van Nicole Langen Fotografie

‘’It’s the little things that make your life big’’ – Nicole Langen Fotografie uit Laren is de lifestyle fotograaf uit de regio en fotografeert op een pure, ongedwongen wijze zwangeren, baby’s en jonge gezinnen.

Speciaal voor deze veiling stelt Nicole Langen Fotografie een cadeaubon voor een mini zwangerschaps- of babyshoot beschikbaar. Je krijgt hiervoor:
een fotoshoot van 30 min op locatie ~ een uitgebreide online gallery om de foto’s te bekijken te kiezen ~ 3 digitale fotobestanden naar keuze in kleur of zwart-wit.

De shoot is inclusief 25 reiskilometers vanaf Laren gerekend. De cadeaubon is maximaal 1 jaar geldig, en hoef je nog niet gelijk te innen. Graag tot ziens!  www.nicolelangenfotografie.nlDekbed Piraat van Snurk

Wees gewaarschuwd landratten, hier slaapt een echte piraat! Die wapens? Echt. De papegaai? Echt Die jas, hoed en laarzen? Uit dé piratenfilm. Geen sterveling die het nog waagt om jouw schatten te stelen. Je kan gewoon met twee ogen dicht gaan slapen. Aarrr!!!
Met dank aan Bob Laren, die ons dit mooie dekbed schonk.
www.boblaren.Handtas van Kek 

Voor grote meisjes of bijna grote meisjes; deze supermooie handtas ingebracht door Kek. Je telefoon, creditcard en lippenstift kunnen hier met gemak in. Wat heb je verder nodig deze Kerst?
www.kekstores.comVolg ons op Facebook en Instagram en blijf zo op de hoogte van de nieuwste veililingitems en informatie over de veiling.


Kom, bied mee en draag je steentje bij voor het welzijn voor kinderen!


Weblinks naar:

Stichting het vergeten kind: https://www.hetvergetenkind.nl

Ter Gooi: https://www.tergooi.nl/kinder/

Jos van Hest: http://www.poezieverrijkt.nl/dichters/jos-van-hest/Tags

Deel via...

Lees ook...

Onderwijsvernieuwing als uitgangspunt

‘Ons onderwijssysteem is aan vernieuwing toe’, stelde Jakolien Kraeima in de Volkskrant (link). Kraeima is personeelsmanager in het onderwijs, een ...

Gepersonaliseerd leren op De School van HIP

Afgelopen week verscheen in het Financieele Dagblad een artikel getiteld “Op de ‘iPadschool 2.0’ krijgen pubers een ‘verwonderingsessie’. In het ...

Groep 9 op De School van HIP

Groep 9 of “tussenjaar” op De Basisschool en De School van HIPBen jij nog niet helemaal toe aan de middelbare ...

Hoogbegaafde leerlingen

Wat is Hoogbegaafdheid?Er bestaan veel verschillende definities van het begrip hoogbegaafdheid. Vaak wordt bij de signalering uitgegaan van een hoge ...

Leren wordt weer leuk op De School van HIP!

Na bijna het eerste schooljaar achter de rug te hebben, kunnen we al een beetje terugblikken en vooral vooruitkijken!Ons gevoel ...

Vacatures docenten

De School van HIP groeit snel! Daarom zijn wij voor de uitbreiding van ons docententeam op korte termijn op zoek ...

Vacature Docent Tekenen (Focus theorie, 5H)

De School van HIP (Utrecht en Laren) is een particuliere middelbare school voor alle niveaus vanaf VMBO-TL tot gymnasium. Voor ...

Toekomstbeeld: Gepersonaliseerd Onderwijs

WeemoedAls je kinderen groter worden, denk je als ouders zelf ook terug aan je schooltijd. Weet je nog hoe het ...

ZELFS KLEUTERS MOETEN LEREN PROGRAMMEREN

COMPUTATIONEEL DENKEN IN DE KLASIn Vlaanderen en Nederland leer je op school hoe je met een computer moet werken. In ...

Inspectie van het Onderwijs verleent groen licht aan De School van HIP!

PersberichtUtrecht, 4 december 2017Tijd voor taart voor de leerlingen en docenten van De School van HIP. De Inspectie van het ...

Leren met een HIP steuntje in de rug

De discussie over onderwijs blijft een actueel onderwerp: Voldoet het hedendaagse onderwijs nog wel aan de behoefte en vaardigheden van ...

'Een vraag tussendoor mag altijd!'

De eerste weken van Sonali op De School van HIP‘ Het is maar 20 minuten fietsen vanaf mijn huis in ...

De financiering van particulier onderwijs

Vorige week sprak ik een kennis over zijn zoon Dirk, die voor de tweede keer blijft zitten op de HAVO. ...

Zelf bepalen wat je leert

‘Dus een leerling mag bij jullie straks helemaal zelf weten wat hij leert en óf hij leert?’ Sinds we het ...

Op een dag weet je het: ik begin een nieuwe school

“Op een dag weet je het: ik begin een nieuwe school.” Nou, zo ging het natuurlijk niet helemaal. Je begint ...